סיפורים אחרונים של

האדמו"ר מסאטמר: הצבעה בבחירות – העבירה הכי גדולה בתורה

הרב יקותיאל יהודה טייטלבוים אמר לחסידיו בירושלים, כי רעיונות הציונות הם כפירה ויש לצאת למלחמת חורמה נגדם

יו"ר ועדת הבחירות: יהדות התורה תמחק את המילה ברכות מקריאת הרבנים להצביע ג'

השוםט אליקים רובינשטיין קבע, כי "קריאת הקודש" של 28 הרבנים הבכירים של יהדות התורה מברכת את מי שיצביע ג' בפריון, באריכות ימים ובפרנסה – בניגוד לחוק

ישיבות לתלמידים דתיים-לאומיים בגילאי תיכון – בלי ליבה

בחמש ישיבות של הציונות הדתית יעסקו התלמידים בלימודי קודש בלבד, החל בכיתה ט'

בג"צ דורש מהמדינה לנמק: למה אברכים ממשיכים לקבל הקצבות לאחר ביטול חוק טל

המדינה תיאלץ להשיב על השאלה 'מדוע לא ייפסקו ההקצבות לכ-54 אלף מתלמידי הישיבות בעקבות ביטול חוק טל' - כך פסק נשיא בית המשפט העליון אשר גרוניס. בעקבות עתירה בנושא שהגישו בין היתר עמותת חדו"ש לחופש דת ושוויון, הפורום לשוויון בנטל וישראל חופשית באמצעות עו"ד גלעד ברנע, הוציא בג"ץ צו על תנאי המחייב את המדינה לנמק מדוע לא יקבע שהתיקון למבחני התמיכה לישיבות בלתי חוקי בתוך 45 יום. מנכ"ל חדו"ש הרב עו"ד אורי רגב: "יש לקבוע מועד דחוף לדיונים משום שהמדינה מעבירה לישיבות כל חודש 30 מיליון שקל בניגוד לחוק ואין כל סיכוי שסכומי הענק האלה יוחזרו".

"קול ברמה" בשירות ש"ס

עמותת חדו"ש פנתה ליו"ר ועדת הבחירות השופט אליקים רובינשטיין בבקשה לנקוט סנקציות כנגד תחנת הרדיו התורנית הספרדית קול ברמה. זאת, לאחר שהתחנה הפרה לכאורה את הוראות הרשות השנייה, ושידרה במוצאי שבת האחרון את שיעורו של מנהיג שס הרב עובדיה יוסף בלי לצנזר את תעמולת הבחירות, שכללה התקפות חריפות שלו על מפלגת הבית היהודי. מנכ"ל חדו"ש עו"ד אורי רגב: "התברר ש'קול ברמה' המשיכה להפר את האיסור על תעמולת בחירות תוך זלזול מופגן, הן בהוראות החוק, הן בהחלטת כבוד יו"ר הוועדה והנחיות היועץ המשפטי לממשלה, והן בהנחיות הרשות השנייה"

יהדות התורה נדרשו להסיר ברכות ממודעותיהם

יו"ר ועדת הבחירות השופט אליקים רובינשטיין הורה ליהדות התורה למחוק את הברכות ממודעה בה "קריאת הקודש" של 28 גדולי התורה של המפלגה להצביע ג'. זאת, בעקבות עתירת עמותת חדו"ש לחופש דת ושיוויון. רובינשטיין קובע כי ברכת הרבנים למצביעים ג' כי יזכו ב"בני, חיי ומזוני" (בנים, אריכות ימים ופרנסה) מהווה עבירה על איסור הברכות בחוק הבחירות.מנכ"ל חדו"ש הרב עו"ד אורי רגב בירך על ההחלטה: "השופט רובינשטיין הבהיר שגם גדולי התורה אינם מעל החוק וגם להם אסור לחלק ברכות".

בכירי עמותות שידווחו דיווחים כוזבים יחויבו להשיב התמיכות מכיסם

שר האוצר אישר נוהל שנועד לשנות משמעותית את האופן שבו מוסדות מהמגזר השלישי מקבלים תמיכה ממשלתית

הרב רגב: קרטל חריש נבע משכרון כוח

ועדת המכרזים של מינהל מקרקעי ישראל פסלה את ההצעות שהגיש ועד הדיור החרדי המאוחד לרכישת מגרשים בחריש

70% מהמתלבטים בבחירות: נושאי דת ומדינה ישפיעו במידה רבה על החלטתנו

67% מהציבור היהודי בישראל אומרים שנושאי דת ומדינה ישפיעו במידה רבה על הצבעתם, ביניהם 69% מהחילונים ו-91% מהחרדים

לאסור על פרסום הברכה מטעם גדולי התורה של יהדות התורה למצביעים ג'

"קריאת הקודש" של 28 הרבנים הבכירים של יהדות התורה מברכת את מי שיצביע ג' בפריון, אריכות ימים ופרנסה – בניגוד לחוק. מנכ"ל חדו"ש, הרב רגב: "איסור הברכות והקמיעות אינו אות מתה. לא ניתן לרמוס אותו ברגל גסה"

איך תוכל לפעול?