מקהלת הציונים פרצה ביללה

איגרת של נטורי קרתא משבחת מרססי הכתובות ביד ושם

במייל שהופץ בקרב פעילי נטורי קרתא נכתב: פגעו בכלב והוא צועק

הפגנה של נטורי קרתא בחו''ל. צילום: wikipediaהפגנה של נטורי קרתא בחו''ל. צילום: wikipedia

איגרת פנימית, שהופצה בקרב פעילי נטורי קרתא בדואר האלקטרוני, משבחת את מרססי הכתובות האנטי-ציוניות שהופיעו במוזיאון יד ושם בשבוע שעבר. האיגרת מתארת את מרססי הכתובות כ"בעלי רצון ומסירות נפש".

קובי נחשוני מציין ב-ynet כי באיגרת המייל, שאליה צורפו גם תמונות הכתובות במוזיאון יד ושם, הזכירו את ההד התקשורתי שהיה למעשה בכל העולם: "כאשר זורקים אבן על כלב והיא פוגעת בו – הכלב צועק. ואכן, פגעה הפעם האבן טוב כראוי, וכל מקהלת הכלבים הציונית פצחה במקהלת יללה, וזעקה על ביזוי ה'יד ושם' שלהם, ואפילו ראש הכופרים והנשיא העמלקי ימח שמם (בנימין נתניהו ושמעון פרס) זעקו וייללו בעל כורחם, ושלא בטובתם על הדבר".

לדעתם של נטורי קרתא, המעשה הפרובוקטיבי ביד ושם "הועיל לפקוח עיני תמימים מבני ישראל" והם שואבים ממנו כוחות

אפילו ראש הכופרים והנשיא העמלקי ימח שמם זעקו וייללו בעל כורחם

נוספים "לפרסם לכל העמים פשעיהם, שקריהם ורשעותם (של הציונים) ולגלות קלונם ברבים".

הכתובות ברחבת הכניסה למוזיאון יד ושם בירושלים רוססו בשבוע שעבר. באחת מהן, נכתב: "תודה היטלר על השואה הנהדרת שסידרת לנו, רק בזכותך קיבלנו מדינה מהאו"ם". כתובות אחרת הכריזה: "אם היטלר לא היה, הציונים היו צריכים להמציא אותו".

כמו כן רוססו כתובות כמו: "ציונים רודפים! אתם הכרזתם מלחמה על היטלר בשם העם היהודי! אתם הבאתם את השואה", "מדינת ישראל היא האושוויץ הרוחני של עדות המזרח", "יהודים התעוררו, משטר הרשע הציוני מסכן אותנו". ראש הממשלה, בנימין נתניהו, גינה את ריסוס הכתובות.

לידיעה ב-ynetאיך תוכל לפעול?