קדימה עם מופז

חדו"ש: על מופז להקים ממשלה אזרחית עם נתניהו

בעקבות ניצחונו של שאול מופז בפריימריז בקדימה קרא לו מנכ"ל חדו"ש, הרב אורי רגב, להתחייב שלא יצטרף "לעוד ממשלת כניעה עם המפלגות החרדיות"

יו''ר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת ח''כ שאול מופז בכנס מועצת קדימה. אוגוסט 2010. צילום: איציק אדרי, דוברות קדימה, flickrיו''ר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת ח''כ שאול מופז בכנס מועצת קדימה. אוגוסט 2010. צילום: איציק אדרי, דוברות קדימה, flickr

"מהערב הזה יוצאת קדימה אחת – קדימה שהיא המפלגה הגדולה בכנסת, מובילת האופוזיציה ןמחדשת התקווה של רוב רובם של אזרחי ישראל לדרך אחרת", אמר שאול מופז לאחר שניצח בפריימריז בקדימה.

61.7% ממתפקדי קדימה תמכו במופז, שגבר על יו"ר המפלגה ויו"ר הקואליציה, ציפי לבני."הערב הזה מסמל את התגבשותה של החלופה השלטונית, החלופה הערכית וחלופת הדרך לממשלה הכושלת והרעה של בנימין נתניהו", אמר מופז.

מנכ"ל חדו"ש, הרב עו"ד אורי רגב, קורא למופז ולנתניהו "להקים ממשלה אזרחית שתבצע את המהפכה האזרחית הדרושה". לדברי רגב, "רק ממשלה כזאת תוכל להעביר את החוקים הדרושים להצלת המדינה והציונות: חוק שירות חובה, התניית כל תקציב למוסד חינוך בלימודי תוכנית ליבה מלאה והתניית הטבות דיור ורווחה במיצוי כושר ההשתכרות. רק

מנכ"ל חדו"ש: רק ממשלה אזרחית תוכל להשלים את החוקה ולהעביר את חוק יסוד: חופש הדת

ממשלה כזאת תוכל להשלים את החוקה ולהעביר את חוק יסוד: חופש הדת".

רגב קורא למופז "להתחייב שלא יצטרף לעוד ממשלת כניעה עם המפלגות החרדיות".

בידיעה באתר ואלה מציינים כי כמעט כל הסקרים האחרונים הראו שמצביעי קדימה אינם מייחסים חשיבות לזהותו של העומד בראשה והם ממשיכים לנטוש אותה לטובת מפלגות אחרות, בין היתר לטובת יאיר לפיד שעדיין לא הקים מפלגה.

לידיעה על תגובת חדו"ש

לידיעה על ניצחון מופזאיך תוכל לפעול?