הורסים את עם ישראל

הרב מאזוז: "אשה אם תיפול בשבי, יוציאו ממנה דברים"

הרב מאיר מאזוז, פטרונו הרוחני של אלי ישי, יצא נגד שילוב נשים בתפקידי לחימה ונגד שירות משותף לגברים ולנשים

ראש רשימת יחד העם איתנו ח''כ אלי ישי והמנהיג הרוחני של מפלגתו ראש ישיבת כסא רחמים הרב מאיר מאזוז בכינוס של המפלגה בבני ברק 25.12.2014 צילום: יעקב נאומי פלאש 90ראש רשימת יחד אלי ישי, עם המנהיג הרוחני של המפלגה הרב מאיר מאזוז. צילום: יעקב נאומי, פלאש 90

הרב מאיר מאזוז יצא בהתקפה חריפה נגד שילוב נשים בתפקידי לחימה בצבא ונגד שירות משותף של גברים ונשים. בשיעורו השבועי במוצאי שבת אמר מאזוז: "תחשבו, מחר האשה תהיה פצועה, יש לה אחר כך עתיד? אין לה עתיד. גבר אפילו יהיה פצוע יכול לעשות קריירה. האשה אם תיפול בשבי, יכריחו אותה, יוציאו ממנה דברים. לא כמו הגבר שיכול. אשה בתוך כפייה תספר את כל הסודות".

לפי ידיעה בוואלה, מאזוז, ראש ישיבת כיסא רחמים ופטרונו הרוחני של השר לשעבר ויו"ר מפלגת יחד אלי ישי, הוסיף, "נשים צריכות להתעבר ולהביא ילדים. יש דבר כזה? הורסים את עם ישראל". לדבריו, "הם (צה"ל) לא חושבים על זה, רק

תחשבו, מחר האשה תהיה פצועה, יש לה אחר כך עתיד? אין לה עתיד. גבר אפילו יהיה פצוע יכול לעשות קריירה

שוויון וארגוני נשים. אלה משוגעים וחסרי דעת... בצבא כל פעם משתגעים. למה עושים את זה? היום יש חיילות. אבל הדתיים אומרים 'אנחנו תן לנו לבד, הנח"ל החרדי וכדומה'".

"כיכר השבת" מציין כי הרב מאזוז גם תקף את הרמטכ"ל, גדי איזנקוט. "הרמטכ"ל שלנו, אמו רצתה שיהיה רב. לא יהיה רב, אבל לפחות שלא יהיה אנטי דתי. תן לאנשים לשמור את התורה, לא בכוח, לא תעשה כדבר הזה", אמר מאזוז. "למצוא חן בעיני ארגוני הנשים? לא יעשו אותך ראש הממשלה, עם טיפשות כזאת לא תהיה ראש הממשלה. עכשיו הוא מחייב אותם שהחיילות, לא רק יהיו מזכירות וסופרות, אלא תנהגנה בטנקים".

לידיעה בוואלה

לידיעה ב"כיכר השבת"איך תוכל לפעול?