פלישה ליברלית מסוכנת

עורך "יתד נאמן": "ישראל – המקום הגרוע ביותר ליהדות"

במאמר שפרסם בעיתונו תקף ישראל פרידמן את הכוונה לאפשר שירות של נשים ביחידות רבות יותר בצבא וקובע כי היא חלק ממלחמה שנועדה "לעקור את קודשי ישראל מחיי העם היושב בציון"

חיילות. צילום: debs, flickrחיילות (צילום אילוסטרציה). צילום: debs, flickr

"מדינת ישראל הפכה להיות המקום הגרוע ביותר ליהדות על פני הגלובוס כולו", כתב אתמול עורך "יתד נאמן". "מתנהלת כאן מלחמה רב חזיתית, כדי לעקור את קודשי ישראל מחיי העם היושב בציון, ברמה שלא היתה מוכרת עד היום. בכל תחומי החיים מתבצעת פעולת מלקחיים כדי לחנוק כל זיק של היהדות האמיתית המקורית והשורשית".

במאמר מערכת שפורסם ב"יתד נאמן", ביטאונה של תנועת דגל התורה, הוסיף העורך ישראל פרידמן כי העיתון מסקר "את הפלישה המסוכנת והמדאיגה של הרוח הפלורליסטית-ליברלית לתחומי מוסדות החינוך. אבל ישנה הסתערות מכיוונים נוספים על הציבור החילוני והדת"לי..."

פרידמן מבהיר כי המגמה המסוכנת הנוכחית, לטעמו, היא שירות נשים בצבא. "מגמה חדשה לשלב בנות שעוברות על 'ייהרג ואל יעבור' ביחידות מעורבות צוברת תאוצה. רוח סופה של מהפכה מגדרית מבית מדרשו של בלעם הרשע – 'א-לוקיהם של אלו שונא' נושבת בחוזקה, ומה שהחל אצלם בכפיית חיילים דת"לים (דתיים-לאומיים) להאזנה לשירת נשים, ממשיך למחוזות בלעמיים של שירות משותף".

בכל תחומי החיים מתבצעת פעולת מלקחיים כדי לחנוק כל זיק של היהדות האמיתית המקורית והשורשית

לפי "כיכר השבת", עורך "יתד נאמן" מבהיר כי הבעיה המהותית הכרוכה בשירות נשים אינה פגיעה בערכי הצניעות, אלא ש"מדינת ישראל רואה בשירות בצבא 'כור היתוך' והיא מפעילה אותו בטמפרטורה של אש הגיהנום. לכן מהבחינה הספציפית הזו, הניסיון הזה להפוך את הצבא למעורב הוא דווקא מצוין, כי בימי הפורים הוא משיל את המסכה ומפיג את ערפל הטשטוש מאלה שעלולים להתבלבל חלילה. על הנקודה הזו אנחנו חייבים להם זר תודות ענק, כי הוא מכניס יין ומוציא את הסוד הגלוי: הצבא איננו רק כוח לוחם, אלא מקום להחדיר אג'נדות מרעילות למשרתים בו".

לדבריו, בפקודת השירות המשותף הצבא "חושף את כוונותיו – לייצר ישראלים חדשים עם זהות 'יהודית' חילונית מעורטלת מחיי תורה. אותה פלישה של רוח רפורמית וקונסרבטיבית שמתבצעת מתחת לרדאר הציבורי, אך בעידוד משרד החינוך כדי להרעיל את הדרדקים ולהחדיר בהם ארס של סילוף ועיוות היהדות, מתבצעת בכפיית מלקחיים גם בכור ההיתוך הצה"לי".

לידיעה ב"כיכר השבת"איך תוכל לפעול?