מי יתחתן אתה

הרב לוינשטיין: הגיוס שיגע את הילדות

בנאום במכינה הקדם צבאית עוצם אמר הרב, מראשי המכינה בעלי, כי גיוס נשים לצבא משבש את עולם הערכים שלהן. ח"כ שטרן: מי שמסית נגד צה"ל, אסור לאפשר לו להיכנס לבתי ספר ולמכינות

חיילות בגדוד חי''ר. צילום: Israel Defense Forces, Wikipediaחיילות בגדוד חי''ר (צילום אילוסטרציה). צילום: Israel Defense Forces, Wikipedia

"שיגעו לנו את הילדות. מגייסים לנו אותן לצבא. הן נכנסות יהודיות, הן לא יהיו יהודיות בקצה. לא במובן הגנטי. כל מערכת הערכים תשתבש, סדרי עדיפויות, בית, קריירה – ישגעו את כולן, אסור להסכים לזה", אמר הרב יגאל לוינשטיין בנאום במכינה הצבאית עוצם. לוינשטיין הוסיף: "עשר שנים אני פותח 'במחנה', רק תמונות של בנות וכולן צבעי הסוואה, רוקיסטיות. מישהו אמר לי, 'אל תדאג, הן מתאמנות לקראת החתונה, להתאפר'. לא יודע מי יתחתן אתה".

הרב לוינשטיין, מראשי המכינה הקדם צבאית בעלי, עורר סערה ביולי 2016, לאחר שתקף את בני הקהילה הגאה וכינה אותם "סוטים". לפי ידיעה בחדשות 10, גם הפעם לא חסך את שבטו מקהילת הלהט"ב. "ילד יעצבן אותה, בית משוגעים, קוראים לזה משפחה חדשה, שני אבות", אמר.

לוינשטיין: מגייסים לנו אותן לצבא. הן נכנסות יהודיות, הן לא יהיו יהודיות בקצה

ח"כ איילת נחמיאס ורבין מהמחנה הציוני אמרה בעקבות הדברים: "מסתבר שעבור הרב לוינשטיין יום האשה הבינלאומי הוא יום הדרת האשה ושנאת האשה. מעניין מה בת זוגו ובנותיו חושבות בנושא... הגיע הזמן שצה"ל יתגרש סופית מהרב לוינשטיין ודומיו".

ערוץ 7 מדווח שגם ח"כ אלעזר שטרן, חבר יש עתיד ואלוף (מיל') הגיב על דבריו של לוינשטיין. "מי שמסית נגד צה"ל, בין אם זה 'שוברים שתיקה' ובין אם זה הרב יגאל לוינשטיין, אסור לנו לאפשר לו להיכנס לבתי ספר ובוודאי שלא למכינות קדם צבאיות", אמר ח"כ שטרן. "מי שאומר שבת שנכנסת יהודייה לצבא יוצאת לא יהודייה פוגע בנשים ומעל הכל הוא פוגע בצה"ל".

לידיעה בחדשות 10

לידיעה בערוץ 7איך תוכל לפעול?