סמנכ"ל חדו"ש

עו"ד שגיא אגמון

סמנכ"ל חדו"ש והיועץ המשפטי של העמותה, עו"ד שגיא אגמון, מומחה במשפט מנהלי ובעבודה עם עמותות וארגונים חברתיים

שגיא אגמוןשגיא אגמון

עו"ד שגיא אגמון, סמנכ"ל חדו"ש והיועץ המשפטי של העמותה מאז ספטמבר 2016. עו"ד אגמון מתמחה במשפט מנהלי ובעבודה עם עמותות וארגונים חברתיים, בין היתר בתחומי דת ומדינה. עו"ד אגמון הנו עורך דין המתמחה בעבודה עם עמותות חברתיות ופעיל ותיק בארגונים נגד כפייה דתית. שגיא אגמון נולד בחיפה (27.8.1973), ולמד משפטים באוניברסיטת חיפה במסגרת העתודה האקדמית. אחרי שירות צבאי באגף כוח אדם בצה"ל עבר להתגורר בתל

 

אביב. הוא התמחה בעמותת "אדם טבע ודין" ובהמשך עבד בה תקופה קצרה כעורך דין. בהמשך היה היועץ המשפטי הראשון של עמותת "תנו לחיות לחיות". בין השנים 2004-2006 חזר כאזרח עובד צה"ל לאגף כוח אדם, שם שימש כפרוייקטור בתחום מעבר צה"ל לנגב ובהמשך כמ"מ רמ"ד בחטיבת תכנון ומינהל כוח אדם. בשנת 2007 סיים תואר שני במדעי המדינה (מסלול יחסים בינלאומיים)

שגיא אגמוןשגיא אגמון

באוניברסיטת תל אביב, והוא מסיים כעת תואר שני נוסף בלימודי סביבה, גם הוא באוניברסיטת תל אביב. משנת 2007 ניהל עו"ד אגמון משרד עצמאי שהתמחה בעבודה עם עמותות וארגונים חברתיים, בעיקר בתחומי איכות הסביבה, זכויות בעלי חיים ונושאי דת ומדינה ומאבק נגד כפייה דתית. בין היתר כתב את המדריך המשפטי של עמותת "חופש", מדריך לציבור החילוני בהתמודדות עם היבטים שונים של כפייה דתית.איך תוכל לפעול?