אני שכנעתי

יו"ר ועדת הכספים: דרעי ונתניהו רבים על הקרדיט ואני מעביר מיליונים לישיבות

משה גפני טען בכינוס של איחוד הצלה, כי בעוד דרעי נאבק על הקרדיט בנוגע להנחות בתחבורה הציבורית וחוק שוטף פלוס 30, הוא-עצמו מתמקד בעשייה

ח''כ משה גפני בישיבה בכנסת 10.03.2014 צילום: פלאש 90ח''כ משה גפני בישיבה בכנסת. צילום: פלאש 90

משה גפני מיהדות התורה עקץ בשבת את יו"ר ש"ס, אריה דרעי. יו"ר ועדת הכספים טען כי בזמן ששר הפנים דרעי רב על קרדיט עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הוא-עצמו מעביר מיליוני שקלים לישיבות.

גפני דיבר בכינוס של מתנדבי איחוד הצלה בירושלים. לפי "כיכר השבת", הוא התייחס לביקורת שמתח דרעי על נתניהו, שלטענתו לא העניק לו קרדיט על ההנחות בתחבורה הציבורית ועל חוק שוטף פלוס 30 (חוק שמחייב גופים ממשלתיים לשלם לספקים לא יאוחר מ-30 יום לאחר העסקה). דרעי טען שנתניהו ניכס לעצמו תיקונים אלה.

גפני אמר גם כי לקראת סוף ימיה של הממשלה הקודמת נפגשו הוא ונציגים חרדים אחרים עם נתניהו, ושכנעו אותו ללכת לבחירות.

גואטה לגפני: גם אם תרכוש נעלי ספורט של אדידס ותרוץ אחריו בכל הכוח, בחיים לא תשיג את אריה דרעי

על דבריו של גפני הגיב חבר הכנסת יגאל גואטה מש"ס. "חרדים 10" מציין כי בפוסט שפרסם בפייסבוק כתב גואטה: "עכשיו שדרעי חילק בתוך חודש מיליארד שקל לשכבות החלשות, גם אם תרכוש נעלי ספורט של אדידס ותרוץ אחריו בכל הכוח, בחיים לא תשיג את אריה דרעי עם כל התקשורת והיחצנים שלך".

גואטה כתב לגפני גם, "על פי דברי קודשו של מרן הרב שך זצ"ל יש לך כרגע לפחות עוד עשר שנים של עשייה כדי להדביק 40 שנה שלא עשיתם מה שאריה דרעי עשה".

לידיעה ב"כיכר השבת"

לידיעה ב"חרדים 10"איך תוכל לפעול?