תמיכה חרדית גוברת

יו"ר המטה החרדי: הליכוד קיבל קרוב למנדט מהחרדים

בערב של המטה החרדי בליכוד לכבוד שבועות, שנערך בכפר חב"ד, הבטיח ח"כ אורן חזן לפעול לשילוב צעירים חרדים במערכות התעסוקה וההשכלה

ראש הממשלה בנימין נתניהו בישיבת הממשלה השבועית. מימינו סגן שר האוצר יצחק כהן משס. בשמאלו סגן שר הבריאות יעקב ליצמן מיהדות התורה. 28.08.2011. צילום: פלאש 90ראש הממשלה, בנימין נתניהו, עם יצחק כהן מש"ס ויעקב ליצמן מיהדות התורה. צילום: פלאש 90

יו"ר המטה החרדי בליכוד, יעקב וידר, אמר כי בבחירות האחרונות קיבלה המפלגה קרוב למנדט מהציבור החרדי. "יש גידול דרמטי במספר המתפקדים והפעילים החרדים בליכוד", הוסיף וידר. "זה הישג מדהים, שלא היה כמותו מאז ימי מנחם בגין, אבל זה לא מספיק". וידר ציין גם שראש הממשלה, בנימין נתניהו, בירך על התפתחות המטה החרדי בליכוד.

חבר הכנסת אורן חזן, שהיה יו"ר אגודת הסטודנטים בקריה האקדמית אונו, הבטיח כי יפעל לקידום צרכיהם של הצעירים החרדים. "כחמישית מהילדים היהודים במדינה הם חרדים וחייבים לאפשר להם להשתלב בתעסוקה ובהשכלה", אמר חזן.

חייל חרדי אמר בכנס: במשך שנתיים יש מסע השמצה מסית כנגדנו, אבל המשטרה מתחמקת

"התהליך הזה יתרום משמעותית לחברה ולכלכלה הישראלית ואני מתכוון להקדיש לו תשומת לב רבה".

וידר וחזן השתתפו בערב שבועות מסורתי שערך המטה החרדי בליכוד בכפר חב"ד. באירוע השתתפו גם ח"כ ד"ר ענת ברקו, ח"כ מיקי זוהר, ח"כ דוד ביתן וח"כ נאווה בוקר.

ח"כ ברקו, ששירתה שנים רבות בתפקידים בכירים בצה"ל, דיברה על שילוב החרדים בצה"ל ובכוחות הביטחון. לפי "כיכר השבת", את דבריה קטע חייל חרדי שהזכיר את ההסתה נגדו ונגד חבריו המכונה "קמפיין החרדקים": "במשך שנתיים יש מסע השמצה מסית כנגדנו, אבל המשטרה מתחמקת", אמר החייל.

לידיעה ב"כיכר השבת"איך תוכל לפעול?