הבחירות נגנבו

בקבוק תבערה הושלך על תומכי אלי ישי

עצרת ליד ביתו של יו"ר יחד הסתיימה עם השלכת בקבוק התבערה. ישי שב וטען שמפלגתו לא עברה את אחוז החסימה בגלל זיופים

ראש רשימת יחד העם איתנו ח''כ אלי ישי והמנהיג הרוחני של מפלגתו ראש ישיבת כסא רחמים הרב מאיר מאזוז בכינוס של המפלגה בבני ברק 25.12.2014 צילום: יעקב נאומי פלאש 90ראש רשימת יחד, אלי ישי, והמנהיג הרוחני של המפלגה, הרב מאיר מאזוז, בכינוס של המפלגה בבני ברק, דצמבר 2014. צילום: יעקב נאומי, פלאש 90

בקבוק תבערה הושלך אתמול בערב על מאות מתומכי יחד, שקיימו עצרת מול ביתו של יו"ר יחד, אלי ישי, בשכונת הר נוף בירושלים. המתכנסים הביעו תמיכה בישי ובמפלגתו, שלא עברו את אחוז החסימה.

הבקבוק שהושלך מאחד הבתים הסמוכים התנפץ והתלקח, אך לא גרם לנפגעים או לנזק. לפי חדשות 2, במשטרת ירושלים החליטו לרכז מאמץ מיוחד לאיתור האדם שהשליך את בקבוק התבערה. עדיין לא ברור אם האחראים להשלכת הבקבוק קשורים לש"ס, המפלגה שישי עזב בתחילת מערכת הבחירות.

בדבריו בעצרת ישי שב וטען כי זיופי קולות הם שמנעו ממפלגתו להיכנס לכנסת. "לא פגענו באחרים, לא באלימות פיזית ולא באלימות מילולית. אבל אנחנו את האמת נגיד, עשו כאן גניבת בחירות, הדמוקרטיה כאן נעלמה", אמר ישי.

ישי: הם רדפו ופגעו בכל רבני המפלגה ותומכיה, כל מצביע ומצביע נפגע, אבל אני מודיע שאף אחד לא יעצור אותנו

הוא תקף את ש"ס ואמר: "הם רדפו ופגעו במרן ראש הישיבה, רדפו ופגעו בכל רבני המפלגה ותומכיה, כל מצביע ומצביע נפגע, אבל אני מודיע שאף אחד לא יעצור אותנו, אנחנו נמשיך ונבנה את התנועה בכל הכוח".

"כיכר השבת" מדווח כי ישי הוסיף: "למעלה מ-30 שנה אני פועל במערכות בחירות, אבל את האהבה הענקית שהיתה בבחירות האלו לא ראיתי מימי. רק בשביל לראות את השמחה והאחדות הזו היה שווה להקים את התנועה הקדושה הזו. כמה המנדטים האלו חסרים לעולם התורה, לשכבות החלשות. מי ייתן את הדין על גזילה של המנדטים האלו".

לידיעה בחדשות 2

לידיעה ב"כיכר השבת"איך תוכל לפעול?