אני אטפל

דרעי: אני אהיה שר הפנים

בראיון ברדיו לב המדינה ובמקומות אחרים אמר יו"ר ש"ס כי בכוונתו לחזור למשרד שבו שירת בשתי קדנציות

04/02/2015 18:55

תגיות: אריה דרעי ·  משרד הפנים ·  ש"ס ·  בנימין נתניהו ·  אלי ישי ·  מרגלית צנעני

יו''ר ש''ס אריה דרעי בכנס זכרון שנערך בארנה בירושלים במלאת שנה לפטירתו של הרב עובדיה יוסף 28.09.2014 צילום: פלאש 90יו''ר ש''ס, אריה דרעי, בכנס זיכרון בארנה בירושלים במלאות שנה לפטירתו של הרב עובדיה יוסף. צילום: פלאש 90

יו"ר ש"ס, אריה דרעי, מצהיר בימים האחרונים כי לאחר הבחירות בכוונתו להתמנות לשר הפנים. דרעי היה שר הפנים במשך שתי קדנציות. בבחירות לפני כשנתיים רצה לחזור לתפקיד, אבל בסופו של דבר ש"ס נשארה מחוץ לממשלה.

"אני אהיה שר הפנים ואטפל בכל הבעיות", אמר דרעי בראיון לתוכנית "תכזינה" של מרגלית צנעני וד"ר האני זוביידה ברדיו לב המדינה. באתר "קוקר" נכתב כי בראיון ברדיו פרס דרעי את עיקרי המצע הכלכלי והחברתי של ש״ס: "אנחנו דואגים למשפחות שלא טעמו בשר במשך כמה חודשים. אנחנו דואגים ללחם ולחלב. לא ניכנס לקואליציה של בנימין נתניהו, אם הוא לא יממש את

גם לפני שנתיים רצה דרעי לחזור לתפקיד, אבל ש"ס נשארה מחוץ לממשלה

הבטחתו להורדת מע"מ על מוצרי יסוד. לא ניכנס לקואליציה בלי העלאת שכר המינימום. ביבי לא יעשה ממני צחוק. הוא הבטיח ויקיים".

אלי ישי, יו"ר יחד – העם אתנו, שהיה יו"ר ש"ס עד לשובו של דרעי לתפקיד, מילא גם הוא את תפקיד שר הפנים. ב"כיכר השבת" מציינים כי לדברי מקורביו של ישי, הוא מקווה לשוב למשרד הפנים בממשלה הבאה.

אם מפלגתו של ישי תעבור את אחוז החסימה וגם היא וגם ש"ס יהיו חלק מהממשלה הבאה, ראש הממשלה יכריע מי מהשניים ימונה לשר הפנים. אפשרות אחרת היא להשאיר את תיק הפנים בידיו של השר גלעד ארדן מהליכוד.

לידיעה ב"כיכר השבת"

לידיעה ב"קוקר"איך תוכל לפעול?