לכל אחד תפקיד

דרעי הציע לעיתונאי צבי יחזקאלי לרוץ ברשימת ש"ס

יו"ר ש"ס מנסה לשפר את מצב התנועה לקראת הבחירות, אבל העיתונאי דחה את ההצעה

יו''ר שס אריה דרעי בעצרת לזכר הרב עובדיה יוסף בבנייני האומה 28.08.2014 צילום: פלאש 90יו''ר ש"ס, אריה דרעי, בעצרת לזכר הרב עובדיה יוסף בבנייני האומה בירושלים. צילום: פלאש 90

יו"ר ש"ס, אריה דרעי, פנה בימים האחרונים אל העיתונאי צבי יחזקאלי מערוץ 10 והציע לו מקום ריאלי ברשימת ש"ס לכנסת. יחזקאלי לא הכחיש את הידיעה כי דרעי פנה אליו, אבל לדבריו סירב לקבל את ההצעה. דיווח על כך פורסם ב"ידיעות אחרונות".

"זה לא שלילי כי הם ש"ס, אלא שלילי בכלל לפוליטיקה", אמר יחזקאלי. "דיברתי עם אריה דרעי, אני מאוד מעריך אותו כאדם. הערכתי את הפנייה מצדו, אבל אני כרגע בעולם אחר".

יחזקאלי אמר עוד: "לדעתי מחוץ לפוליטיקה אוכל לעשות את רצון השם, בקירוב, במקום שבו אני נמצא עכשיו. זה כמו בחנוכייה. לכל נר תפקיד, שכל אחד יאיר במקום שבו הוא נמצא".

יחזקאלי: הערכתי את הפנייה, אבל אני כרגע בעולם אחר

לפי "כיכר השבת", דרעי פנה ליחזקאלי בניסיון לשפר את מצבה של ש"ס במרוץ הבחירות. בשנים האחרונות התקרב יחזקאלי אל הדת והוא לומד על פי תורתו של רבי נחמן מברסלב. דרעי מנסה להוסיף לרשימת ש"ס שמות מוכרים.

מקור בלשכתו של יו"ר ש"ס אמר כי דרעי רצה לצרף לרשימה אדם שאינו מגדיר עצמו חרדי, אלא מסורתי. "החלום של אריה הוא לפתוח את המפלגה לקהלים המקוריים של ש"ס, כמו לקהל המסורתי", הסביר המקור.

לידיעה ב"כיכר השבת"איך תוכל לפעול?