תהום האובדן

קרן צדקה: תמורת תרומה הרב עובדיה יתפלל עבורכם בשמים

בעלון שהופץ בבני ברק מסבירה עמותת "קופת העיר" שהתרומה היא הדרך להישאר קרוב לרב המנוח

מנהיג ש''ס הרב עובדיה יוסף משמאל ובנו הרב יצחק יוסף, בטקס הכתרתו של הבן לתפקיד הרב הראשי הספרדי, בבית הכנסת ''רבן יונן בן זכאי'' ברובע היהודי בירושלים. 16-09-2013. צילום: יונתן סינדל/פלאש 90מנהיג ש''ס, הרב עובדיה יוסף ז"ל, בהכתרה של בנו הרב יצחק יוסף לרב הראשי הספרדי. צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

קרן הצדקה "קופת העיר", הפועלת בבני ברק, מבטיחה שמי שיתרום לה 60 שקל במשך 13 חודשים, יזכה ששמו יוזכר מדי יום במשך שנה רצופה על קברו של הרב עובדיה יוסף. "שנה שלמה, ללא הפסקות, ללא חריגות, ללא החמצות, ככל שתהיה היכולת בעזרת השם", מבטיחה הקרן.

בעלון צבעוני מהודר בן ארבעה עמודים טוענת העמותה שזו הדרך להישאר קרוב לרב עובדיה, למרות פטירתו. כל עוד הרב היה בחיים, אפשר היה לעלות אליו, להתעודד ולדעת שהוא מגן על כל אחד באופן אישי. מאז מותו נוצר "חלל כל כך ענק, שהוא מאיים לבלוע אותנו, כמו חור שחור, אל תהום החרדה והאובדן".

יום אחר יום יאסוף אתכם מרן אליו באהבה גדולה כשם שאהב בחייו כל אחד מעמנו

ב-News1 נכתב כי אנשי הקרן מבטיחים: "יש לנו דרך להישאר קרובים למרן זצ"ל. קרובים-קרובים, שייכים. מחוברים. יש לנו דרך להיות שם, על קברו הטהור, כל יום מחדש". הקרן אף מציינת כי בהלווייתו של הרב יוסף היו מיליון אנשים.

לפי העלון, מי שיתרום את 60 השקלים במשך 13 חודשים – סכום כולל של 780 שקל – יזכה ש"יום אחרי יום יתפלל מרן זצ"ל עליכם ועל צאצאיכם מול כיסא הכבוד... יום אחר יום יאסוף אתכם מרן אליו באהבה גדולה כשם שאהב בחייו כל אחד מעמנו ויעתיר עבורכם לפני אדון הכל".

לידיעה ב-News1איך תוכל לפעול?