הצבעה לפרלמנט של פרעה

האדמו"ר מסאטמר: הצבעה - העבירה הגדולה בתורה

הרב יקותיאל יהודה טייטלבוים אמר לחסידיו בירושלים, כי רעיונות הציונות הם כפירה ויש לצאת למלחמת חורמה נגדם

הרב זלמן לייב טייטלבוים, האדמו''ר מסאטמר, בניו יורק. צילום: Tali c, wikipediaהרב יקותיאל יהודה טייטלבוים, האדמו''ר מסאטמר, בניו יורק. צילום: Tali c, wikipedia

"נגע הציונות התפשט, וצריך להילחם בו בכל דרך אפשרית", אמר האדמו"ר מסאטמר, הרב יקותיאל יהודה טייטלבוים, בעצרת שהיתה אתמול בירושלים. "בכל מקום שהציונים הגיעו, הם עשו חורבנות נוראיים", הוסיף האדמו"ר.

הרב טייטלבוים נחת בישראל יומיים לפני הבחירות, כדי להשתתף בחתונת נכדתו. הוא ניצל את קבלת הפנים שערכו לו חסידיו כדי לתקוף את ישראל ולצאת נגד הבחירות. קובי נחשוני מזכיר ב-ynet, שלפני כחודש הצהירו בחסידות סאטמר כי יחלקו כסף מזומן לכל ישראלי שלא יצביע בבחירות.

"לא ראינו בכל התורה עבירה יותר גדולה מהצבעה בבחירות, המבטלת את כל התורה", אמר אתמול האדמו"ר. "אני בטוח שגם כל הרבנים שהתירו (את ההצבעה לכנסת) בעבר, היו מודים היום שטעות מרה נפלה תחת ידם. רואים את פעילותם של הנציגים החרדים, המנוגדת לתורה. הפרלמנט הישראלי הוא כמו הפרלמנט של פרעה. מי שמצביע בבחירות, שולח נציגים לפרלמנט העמלקי הזה... זוהי ממשלת ערב רב. הציונים

הפרלמנט הישראלי הוא כמו הפרלמנט של פרעה. מי שמצביע בבחירות, שולח נציגים לפרלמנט העמלקי הזה

הם עמלקים אמיתיים, ועל כן חייב כל יהודי לנהל נגדם מלחמת חורמה".

האדמו"ר אמר אתמול: "אין איסור יותר חמור בתורה מאשר להשתתף בבחירות. הרעיונות של הציונות כוללים בתוכם את כל הכפירה והמינות. כפירה בגזירת הגלות, בהשגחה ובביאת המשיח.. הממשלה זה מינות וכפירה ומרידה במלכות שמים, ואלה שעוזרים בכניסה לממשלה הם גם חלק בזה, שותפים לדבר עבירה. זה ייהרג ואל יעבור".

האדמו"ר גם יצא נגד פעולות הממשלה לגיוס בחורי הישיבות. "גזירת הגיוס באה להשכיח מאתנו את כל הצרות האחרות שהציונות עשתה לנו. צריך להילחם בה בלי פשרות. שלא יעלו על דעתם רעיונות כאלה", אמר.

לידיעה ב-ynetאיך תוכל לפעול?